11 Mayıs 2017 Perşembe

ŞERMİN ÇARKACI KİTAPLARI


HERKESE MERHABA!

Bu yazımda size severek okuduğum iki kitaptan bahsetmek istiyorum. Kitaplar Şermin Çarkacı'ya ait. Kendisini sosyal medyadan 'Oyuncu Anne' olarak takip etmeye başladım. 'Dedemin Bakkalı' kitabını çok merak ederek aldım ve daha sonra da 'Başlarım Şimdi Anneliğe' kitabını okudum ve bundan sonra da diğer kitaplarını okumaya devam edeceğim :)


Dedemin Bakkalı kitabını 2 günde okudum bitirdim, aslında 1 günde de bitirebilirdim :) Çünkü çok akıcı ve eğlenceli bir kitap. Şermin Çarkacı kendi çocukluğunu çok eğlenceli, samimi ve akıcı bir dille yazmış. Araya çizimler de koymuş. Kitabı anlatmak istemiyorum, anlatamam çünkü :) direkt okuyun diyorum, pişman olmayacaksınız ;)

Başlarım Şimdi Anneliğe kitabını ise kendi yaşadığı annelik tecrübelerine dayanarak yazmış. Bazı annelere uyar bazı annelere uymaz ama kendi tecrübelerini yine samimi ve eğlenceli bir şekilde anlatmış. Hamilelikten doğuma, bebeğin uykusundan gezmesine kadar her bir sürece değinmiş. Bu kitabı da 1 günde okudum yine okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum:) Evet hamileler okurken biraz ürkebilirler ama başkalarının tecrübelerinden faydalanmak iyidir ;) 

Siz de eğer kitapları okuduysanız fikirlerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Tavsiye ettiğiniz başka kitapları da varsa yazarsanız çok sevinirim ;)

KENDİNİZE İYİ BAKIN :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder