4 Mayıs 2016 Çarşamba

DUDAK KREMLERI, BALMLAR


SELAM ARKADASLAR :)

Yaz geliyor diye tam hevesleniyoruz ama gülüp kaçıyor hemen :) Ben de kis boyu kullandigim ve hala kullanmakta oldugum dudak kremlerimi ve deneyimlerimi paylaşmak istedim. 

1) nivea lip butter: vanilya ve tarçın ikilisi hayranı olarak bunun da kokusuna bayıldım :) Kıvamı çok hafif ve yumuşacık yapıyor dudaklarımı

2) nivea fruity shine ve 6) Golden rose: kirazlı dudak kremleri çocukluğumda çok kullanmistim dersaneye ya da okula giderken :) ama suan çok yogun geliyor kıvamlari. Artık birçok rakipleri de ciktigi icin çok tercih etmiyorum. 

3) nivea hydro care: meyveli olanlara göre daha hafif kıvamlı ve kullanisli.

4) shea yagi (karite yagi): arite (shea) ağacının fıstığa benzer meyvesinden elde edilen oda sıcaklığında katı halde olan bir yağmış karite yağı. Yves Rocher'in birçok urununde kullanilmis. Kıvamı ve kokusu cok hafif. Biraz bekledikten sonra uzerine kolayca ruj uygulanabilir.

5) Flormar lip balm: kapuzluuuuu :) tam yazlık  kokusu tek kelimeyle harika, yememek icin kendimi zor tutuyorum :) yazın havuzda sahilde sürüp dudaklarinizi nemlendirerek onlara renk katabilirsiniz. koklarken de kendinizi kaybedebilirsiniz :)

7) rosense dudak vazelini: aslında içlerinde en onarıcı olanı. catlayan dudaklarinizi hemen toparlıyor. cok hafif kivami ve kokusu var.

Benim dudak kremi, balm deneyimlerim böyle dilerim size fikir olmuştur :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder