19 Mayıs 2016 Perşembe

DETOKS ŞİŞEM :)


Pazartesi görünümlü cumadan merhaba herkese :)

Deli gibi su içen, su içmeyi çok seven, içmeyince eksikliğini hisseden biriyim. Suya bir şeyler koyup aromalı içmeyi de çok seviyorum. Normal şişelere malzemeleri koyduğumda içerken ağzıma geliyor, bardağa koyarken bardağa düşüyorlar, yani yerlerinde durmuyorlar hiç :) Ben de internet ortamında bu şişeye denk geldim ve tam benlik dedim. Türkiye satışı olarak online alışveriş sitelerine ve mağazalara baktım ama bu tür şişelerden bulamadım (bulan var ise nerede olduğunu yazarsa çok sevinirim). Yurtdışı satışlı dolldur.com sitesinden sipariş verdim. Plastik bir şişeye göre fiyatı pahalı geldi bana ama çok aradığım için aldım. Fiyatı 25 TL. Geliş süresi de uzun, 28 Nisan'da sipariş verdim ve 18 Mayıs'ta geldi ürün :) 

Ama pişman mıyım? Asla :) Su şişemin içine otumu, çöpümü, meyvemi, sebzemi koyuyorum evden çıkmadan kolayca içiyorum. Çalıştığım için sabah işyerinde de kolay oluyor, kesmekte uğraşmıyorum hiç.

Su hayattır, sağlıktır, temizliktir. Bol bol su için ki hayat bulun, içiniz temizlensin, hücreleriniz canlansın, siz de canlanın  :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder