2 Ocak 2016 Cumartesi

LA GIRL PRO CONCEALERÖNCELİKLE HERKESE İYİ SENELER 2016'DA HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN CANLAR ;)LA GIRL PRO CONCEALER

           Gözlerimin altındaki morluklardan kararmalardan sıkça yakınan bir insanım. Yorgun olmadığım zamanlarda bile bu kararmalar oluyor, yorgun olunca daha da belirginleşiyor tabi. Hatta fotoğraflarda beni çok kararttığı için arkadaşıma çoğu zaman rötuş yaptıran biriyim (saklamanın biranlamı yok ;D ). Memnun olduğum bir kapatıcı bulmuştum uzun uğraşlar sonucu (rimmel londan match perfection concealer olur kendileri). İzlediğim yerli ve yabancı videolar olsun,okuduğum yazılar olsun kapatıcı olarak LA Girl  Pro Concealer'ın çok rağbet gördüğünü ve kullanıldığını gördüm. Ben de denemekten kendimi alamadım. Bu kapatıcı ülkemizde satılmamakta. Kardeşim yurtdışında yüksek lisans yaptığı için ondan istedim.

          

          Gelelim kendi yorumlarıma. Kapatıcının bendeki rengi natural. İlk kapağını açıp sıktığınız zaman içinden hava ve su çıkıyor, tabi ürünün birazının hava olduğunu görebiliyoruz. Sonra biraz çalkaladığınız zaman ürün rahatlıkla çıkabiliyor. Ucundaki fırçası ilk zamanlar batabiliyor ama kullandıkça yumuşuyor. Yapısı itibariyle yoğun bir kapatıcı. Gözümün altındaki kararmaları kapatmakta başarılı olduğunu gördüm. Çizgilere dolma yapmadı gün içinde ama temizlerken çizgilere dolduğunu farkettim :).  Belli bir ağırlık ya da kaşınma falan yapmadı. Yüzümde sivilce olan yerlere de sürüyorum fondötenimden sonra, kızarıklıkları da baya belirsizleştiriyor. Ürünü internet üzerinden incelediğimizde fazla renk çeşidinin olduğunu görebiliriz. Çoğu kapatıcıya göre fiyatı da uygun. Ben İngiltere'den getirtmiştim. Türk parası ile yaklaşık 12TL'ye falan geldi. Amerika'da daha uygun. 
          Kısacası kapatıcılık görevini yerine getiren, başarılı, fiyatı uygun, denenebilir, pişmanlık yapmayan bir kapatıcı bence ;) Deneyenler, beğenenler, beğenmeyenler yorumlarınızı bekliyorum ;)     

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder