15 Aralık 2015 Salı

ERSAĞ'DAN ÜÇ ÜRÜN TANITIMI
ERSAĞ

                  Bugün sizlere bu üç üründen bahsedeceğim. Bu bir reklam değildir, Ersağ temsilcisi falan da değilim :) Sadece kullandığım bu üç ürün hakkında bilgi vermek istedim. Marka Türk üretimi bir marka ve şans vermek gerekir diye düşünüyorum ;) 
     1) Termal çamur: Ürün kil içermiyor. Binlerce metre yer altından doğal olarak gelen termal suyun içindeki faydalı vitamin ve mineral zengini bir toprakmış. Ürün tanıtımında sadece yüz için değil diğer bölgeler için de kullanımının uygun olduğu yazıyor. zaten çoğu kaynaklarda çamurun ne kadar faydalı olduğunu biliyoruz (çamur banyosu yapılan splar, termal oteller var). Ben bu ürünü yüzüm için kullanıyorum. Haftada iki defa kullanmaya çalışıyorum. Kullandıktan sonra yüzümde renk açılması ve bir rahatlama oluştu. cildim çok yağlı olduğu için maskeyi temizledikten sonra cildimin nefes aldığını hissettim. İçinde tanecikler de olduğu için peeling gibi masaj yapılarak sürüldüğünde çok iyi hissettiriyor. Kullanımı olarak ise banyodan sonra yüzümü hafif nemli bırakıyorum. daha sonra çamuru dairesel hareketlerle sürmeye başlıyorum. ürün kendisi tamamen kuruduğu zaman da yıkıyorum. yıkama yaptıktan sonra yüzüme nemlendirici uyguluyorum.
     2) Cleanball masaj kremi: Annem almış bu kremi. Devamlı boynu ve omuzları ağrır. Geçen akşam benim de tam yastığıma yerleşmeye çalışırken boynum tutuldu. biraz masaj yaptım ve aklıma bu krem geldi. Masaj hareketleriyle boynuma ve omzuma uyguladım. sonra da havlu koydum. çok ferahlatan, rahatlatan bir etkisi var, size gevşemeyi hissettiriyor hemen. Ürün ilaç değil. Herşeyde fayda etmeyebilir. Ama yorgun zamanlarınızda masaj için ideal.
      3) Yüz Temizleme Jeli:  Benim cildim yağlı olduğu için bana köpük ya da pelling etkili temizleyiciler daha iyi geliyor. Fakat bunu annem almış. Ürün sabun ve yağ içermiyor. Sabah aksam kullaniyorum. Bir fındık büyüklüğü kadar alıp yüzümde köpürtüyorum. Daha sonra bol suyla yıkıyorum. Makyaj kalıntılarını da gayet iyi temizliyor. Yüzünüzde temizlik ve ferahlık etkisi yaratıyor. 
      Size üç ürün tanıtımı yapmaya çalıştım. Dilerim faydalı olmuştur. İyi tatiller ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder